linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Spotkanie dla Przedsiębiorców - Cyberzagrożenia w działalności MSP i jak się przed nimi uchronić? - Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku

Spotkanie dla Przedsiębiorców – Cyberzagrożenia w działalności MSP i jak się przed nimi uchronić?

 “CYBERZAGROŻENIA W DZIAŁALNOŚCI MSP I JAK SIĘ PRZED NIMI UCHRONIĆ”

Zaproszenie dla Przedsiębiorców na pierwsze  spotkanie “Pierwsza Liga Biznesu”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na II edycję cyklu pięciu spotkań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”. Nasz Bank jest ambasadorem tego Projektu. „Pierwsza Liga Biznesu” to pierwszy tego typu projekt w Polsce organizowany przez sektor bankowości spółdzielczej we współpracy z Partnerami, którzy w ramach transmisji online podzielą się swoją wiedzą ekspercką. Projekt prowadzi Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, którego nasz Bank jest Członkiem. W Projekt zaangażowani są Partnerzy:

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na tematy biznesowe. To również świetna możliwość do nawiązania nowych kontaktów i współprac.

Pierwsze z cyklu spotkań odbędzie się 16 października Restauracji NOVA w Pasłęku, Nowa Wieś 1D, 14-400 Pasłęk, o godz. 11:30 Partnerem spotkania będzie firma VerdIT.

Temat wystąpienia to:Cyberzagrożenia w działalności MSP i jak się przed nimi uchronić?”.

Podczas spotkania do eksperta będzie można skierować pytania.

Dla uczestników spotkania przewidzieliśmy upominki.

Informacje na temat zaproszonego Eksperta:

PAWEŁ GULA, PREZES ZARZĄDU VERDIT

Doświadczony menedżer i ekspert w obszarze nowych technologii w sektorze ubezpieczeń, bankowości oraz bezpieczeństwa IT. Od blisko 5 lat pełni funkcję Prezesa Zarządu VerdIT Sp. z o.o. (wcześniej Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych), gdzie m.in. aktywnie rozwija struktury związane z cyberbezpieczeństwem. Wcześniej związany z Bankiem BPS S.A. na stanowisku Wicedyrektora Departamentu Informatyki, a później Wiceprezesa zarządu ds. IT i operacji.

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, studiów podyplomowych w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej, Szkole Głównej Handlowej oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Członek międzynarodowych organizacji zrzeszających profesjonalistów branży IT i przedsiębiorców m.in. ISACA, International Institute of Business Analysis.  Wykładowca akademicki, prowadzący zajęcia dot. cyberbezpieczeństwa i ryzyk informatycznych na SGH i SGGW w Warszawie. Wielokrotny uczestnik debat branżowych i paneli dyskusyjnych, w tym m.in. na Europejskim Kongresie Finansowym oraz w miesięczniku finansowym Bank.

Laureat nagród przyznawanych przez Związek Banków Polskich: Nagroda im. prof. Remigiusza Kaszubskiego za wkład w transformację cyfrową polskiego sektora bankowości spółdzielczej oraz Medal Mikołaja Kopernika w uznaniu szczególnych zasług dla budowy i rozwoju sektora bankowego w Polsce.

Swoimi przemyśleniami na temat nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, przedsiębiorczości i bankowości aktywnie dzieli się na swoim profilu na LinkedIN: www.linkedin.com/in/pgula/

RAMOWA AGENDA SPOTKANIA

  1. 11:30 Wystąpienie Experta firmy ubezpieczeniowej „Generali” – ubezpieczenia rolne i firmowe.
  2. 13:00 „Cyberzagrożenia w działalności MSP i jak się przed nimi uchronić?”
  3. Czym są cyberzagrożenia i co powinniśmy o nich wiedzieć?
  4. Przegląd najważniejszych zagrożeń – omówienie na bazie konkretnych przykładów:
  1. Skutki cyberataków dla MSP.
  2. Jak chronić się przed cyberatakami – uniwersalne wskazówki, nie tylko dla przedsiębiorców.

Wstęp jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy, prosimy o potwierdzenie obecności, które przyjmujemy u Pracowników naszego Banku lub pod adresem kontakt@bspaslek.pl i telefonicznie pod nr 514 267 912 

Wszystkich Przedsiębiorców zapraszamy do udziału w spotkaniu!

 

Ułatwienia dostępu