Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na drugie z cyklu spotkań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”. Nasz Bank jest ambasadorem tego Projektu.
„Pierwsza Liga Biznesu” to pierwszy tego typu projekt w Polsce organizowany przez sektor bankowości spółdzielczej we współpracy z Partnerami, którzy w ramach transmisji online podzielą się swoją wiedzą ekspercką. Projekt prowadzi Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, którego nasz Bank jest Członkiem. W Projekt zaangażowani są Partnerzy:
Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na tematy biznesowe. To również świetna możliwość do nawiązania nowych kontaktów i współpracy.
Drugie z cyklu spotkań odbędzie się 6 grudnia w Restauracji NOVA w Pasłęku, Nowa Wieś 1D, 14-400 Pasłęk, o godz. 13:00 i poprowadzi je przedstawiciel Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Temat wystąpienia „ESG w biznesie – co i jak komunikować”. Podczas spotkania do eksperta będzie można skierować pytania.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy, które przyjmujemy pod adresem kontakt@bspaslek.pl, telefonicznie pod nr 514 267 912 lub u pracowników naszego banku.
Dla uczestników spotkania przewidzieliśmy upominki.
Informacje na temat zaproszonego Eksperta:
DR ŁUKASZ KUROWSKI – adiunkt w Katedrze Systemu Finansowego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Wykładowca na podyplomowych studiach zarządzania bankiem spółdzielczym SGH. Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym w obszarach związanych z nadzorem makroostrożnościowym oraz ryzykiem ESG. W 2022 r. został laureatem prestiżowego stypendium START przyznawanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej dla wybitnych młodych uczonych. W lutym 2023 r. odbył staż naukowy na Uniwersytecie Islandzkim z zakresu wpływu zmiany klimatu na sektor bankowy. Autor i współautor ponad 20 publikacji dotyczących stabilności finansowej, edukacji finansowej, polityki pieniężnej oraz ryzyka klimatycznego.
Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z konsultacji online, które odbędą się w dniu 15 grudniu 2023 r. o godz. 10:00. Na pytania przedsiębiorców odpowie dr Łukasz Kurowski – adiunkt w Katedrze Systemu Finansowego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Link do konsultacji online na MS Teams: https://tiny.pl/c498v
Serdecznie zapraszamy!
Braniewsko – Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku.
Ułatwienia dostępu